Adres URL: https://publikuj.org/33122

Dawid Kwiatkowski przybywa do BonarkiID artykułu: 33122 / 4934
URL: https://publikuj.org/33122

Ta wiadomość zapewne zelektryzuje młodą społeczność Krakowa w salonie Empik w Bonarce już w najbliższy czwartek (21 listopada) ze swoimi fanami spotka się Dawid Kwiatkowski, młody artysta porównywany z samym Justinem Bieberem.

Z kontrowersyjnym, ale niekwestionowanym gwiazdorem pop Dawida Kwiatkowskiego łączy rodzaj wykonywanej muzyki, niezwykła popularność wśród młodzieży, wiek oraz co podkreśla sam Kwiatkowski fakt, że obaj zaczynają swą karierę od Internetu. To bowiem prowadzony od pięciu lat blog i piosenki umieszczane na YouTube zwróciły uwagę na zdolnego nastolatka. Dziś nastolatek ma na swym koncercie wydaną płytę, koncerty i teledyski. Jest jedną z postaci wzbudzających w ostatnim czasie najgorętsze zainteresowanie wśród słuchaczy i prasy. Można już o nim mówić chyba w kategorii artystycznego fenomenu zjawiska, jakiego dawno w Polsce nie było.

Fanów muzyka których sądząc po statystykach odsłon na YouTube, polubień na Facebooku czy odwiedzin bloga, jest mnóstwo na to wydarzenie zapraszać nie trzeba. Pozostałych przekonać może pokusa spotkania się z niezwykle ciekawym artystą, stanowiącym być może zapowiedź przewrotu na polskim rynku muzycznym.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 21 listopada przy salonie Empik Bonarka City Center o godzinie 17.00. Podczas spotkania artysta podpisywać będzie swą najnowszą płytę "9893", porozmawiać z nim będzie można o jego dwóch teledyskach czy pogratulować prowadzonego bloga, wytrwałości w realizacji swych pasji i tym, jak radzi sobie z nagłym sukcesem.


Aktywacja: 19/11/13 08:57, odsłony: 1077