Adres URL: https://publikuj.org/54365

Wyjątkowy Dzień Mamy w Zielonych Arkadach Bydgoszcz

Wyjątkowy Dzień Mamy w Zielonych ArkadachID artykułu: 54365 / 10296
URL: https://publikuj.org/54365
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Jedno słowo, jedna miłość mama. Zbliża się dzień, w którym szczególnie wyrażamy wdzięczność najważniejszej kobiecie swojego życia. A gdy brakuje słów, najlepiej przejść do czynów w dniach 26-27 maja Zielone Arkady zapraszają wszystkie mamy na wyjątkowe celebrowanie ich święta. Badania mammograficzne, strefy zdrowia i urody czy porady stylizacyjne to tylko część atrakcji, z jakich będą mogły skorzystać kobiety.

Szefowa domowej kuchni, mistrzyni życiowych porad i skarbnica wiedzy taka właśnie jest mama, dla której dobro dziecka jest priorytetem. Każda mama wie, ile wyrzeczeń kosztuje odgrywanie tej najważniejszej życiowej roli. Kochać znaczy dbać, a Dzień Mamy jest doskonałą okazją, aby zadbać o wszystkie kobiety. Dlatego też przygotowaliśmy moc atrakcji, w ramach których mamy nie tylko się zrelaksują, ale też zadbają o swoje zdrowie mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Na Placu Eventowym w bydgoskim centrum handlowym powstaną specjalne strefy zdrowia i urody, w których styliści udzielą bezpłatnych porad, dobiorą odpowiednią fryzurę, a wizażyści wykonają makijaż. Mamy skorzystają z porad dietetycznych i dermokonsultacji, a także komputerowo zbadają wzrok. Dodatkowo kobiety powyżej 35 roku życia będą mogły bezpłatnie wykonać badania mammograficzne.Na celebrowanie Dnia Mamy Zielone Arkady zapraszają w dniach 26-27 maja w godzinach 11:00-18:00. Aby otrzymać voucher wstępu do stref lub na badania mammograficzne, wystarczy zrobić zakupy w dniach 26-27 maja za min. 100 złotych w min. 3 sklepach i okazać paragon w Punkcie Obsługi.


Aktywacja: 21/05/18 17:32, odsłony: 515