Adres URL: https://publikuj.org/55591

Zabawa na cztery łapy Łódź

Zabawa na cztery łapyID artykułu: 55591 / 10720
URL: https://publikuj.org/55591
Lokalizacja: łódzkie, Łódź

Weekend to idealny moment by skorzystać z wolnego czasu i zabrać swojego pupila na długi spacer. Najlepiej do Portu Łódź, w którym 30 września wspólnie ze swoim psiakiem będzie można spędzić dzień pełen nauki i dobrej zabawy. Na właścicieli psów i ich czworonożnych przyjaciół czekają warsztaty, konkursy i spotkania z behawiorystą. Niezwykłą atrakcją będą też pokazy umiejętności psów policyjnych.

Na terenie zewnętrznym Portu Łódź (od strony sklepu IKEA) znajduje się profesjonalna strefa treningowa dla psów uruchomiona przez Centrum w ubiegłym roku. Właśnie tam, w ostatnią niedzielę września w godzinach 10:00 - 18:00 przeniesiemy się w psi świat. Podczas eventu będzie można skorzystać z porad behawiorysty, który omówi z właścicielami zachowania ich psów i odpowiednie reakcje. Trenerzy pomogą też w nauce korzystania z przeszkód znajdujących się na wybiegu oraz pokażą, jak nauczyć swojego pupila kilku ciekawych sztuczek. Podczas wydarzenia odbędą się również zajęcia dla piesków mających problem z posłuszeństwem. Na warsztatach behawiorysta opowie co zrobić by ćwiczyć u psa spokój i samokontrolę. Ponadto na naszych czworonożnych przyjaciół czekają atrakcje w postaci pokonywania przeszkód, zabawy węchowe oraz zadania intelektualne.

O godzinie 15:00 w strefie treningowej odbędzie się pokaz umiejętności psów policyjnych. Opiekunowie czworonogów, które na co dzień pracują w służbach mundurowych, zaprezentują wyszkolenie psów, ich posłuszeństwo oraz przygotowanie do zadań specjalnych. Wstęp do strefy treningowej dla psów oraz udział w evencie są bezpłatne.


Aktywacja: 27/09/18 14:05, odsłony: 320