Adres URL: https://publikuj.org/58034

Event motoryzacyjny i wsparcie Warszawskiego Hospicjum Warszawa

Event motoryzacyjny i wsparcie Warszawskiego HospicjumID artykułu: 58034 / 11042
URL: https://publikuj.org/58034
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa

To już trzeci w tym sezonie event motoryzacyjny Devil-Cars na podwarszawskich torach! Tym razem 20 lipca na Torze Modlin będzie można przejechać się jednym z kilkunastu superdrogich aut i po raz kolejny wesprzeć Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

W najbliższą sobotę na modlińskim torze zobaczymy m.in. Astona Martina DB9, BMW MPower, Ferrari F430, Forda Mustanga GT czy Lamborghini Gallardo. Vouchery na przejazdy dostępne są na stronie: https://devil-cars.p l/. Do wyboru mamy dwie opcje samodzielne kierowanie samochodem lub runda po torze jako pasażer. W przypadku wolnych miejsc, istnieje możliwość nabycia biletu stacjonarnie. Ich liczba będzie jednak ograniczona.
Co ważne, podobnie jak podczas poprzednich imprez, 10 zł od każdego przejazdu wykupionego na torze zostanie przekazane na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Wszystkie osoby, które w sobotę kupią voucher, wesprą więc nieuleczalnie chore dzieci oraz ich rodziny.
Tutaj znajdziecie nazwy aut, jakie zobaczymy na torze: Ferrari F430, Ferrari Italia, Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9, KTM X-BOW, Porsche 911 Carrera, BMW MPOWER, Mitsubishi Lancer Evo X, Ford Mustang GT, Subaru Impreza WRX, Nissan GTR.
Devil-Cars to firma oferująca przejażdżki luksusowymi samochodami po największych torach Polski. Co weekend, od końca maja do połowy października, odwiedza różne miasta w naszym kraju, wspierając charytatywnie lokalne inicjatywy. W tym sezonie można ich spotkać aż w 15 lokalizacjach.
W okolicach Warszawy eventy odbędą się także 28 lipca (Tor Słomczyn), 1 września (Tor Słomczyn), 21 września (Warszawa Słabomierz DriveLand), 29 września (Tor Modlin).


Aktywacja: 18/07/19 12:55, odsłony: 310